Grattis alla vinnare –
lycka till i Höga Kusten 2018!

Tack för alla tävlingsbidrag.

Här följer en lista på alla som svarade rätt på frågorna,
provkörde en Suzuki och skickade in en selfie med bil och återförsäljare.
Grattis till en fri startavgift till O-Ringen 2018.

Suzuki - stolt sponsor av O-Ringen

Grattis alla vinnare – lycka till i Höga Kusten 2018!

Tack för alla tävlingsbidrag.

Här följer en lista på alla som svarade rätt på frågorna, provkörde en Suzuki och skickade in en selfie med bil och återförsäljare.

Grattis till en fri startavgift till O-Ringen 2018.

Suzuki - stolt sponsor av O-Ringen

Vinnarna presenteras ortsvis i bokstavsordning.

Bagarmossen Håkan Enmark
Borlänge Sofia Persson
Eksjö Lars Hagelberg
Falun Jonas Andersson
Falun Mats Jonsson
Falun Daniel Kaipe
Falun Erik Åberg
Farsta Sven Sandin
Farsta Olof Lissmats
Finspång Anders Johansson
Forsheda Marcus Svensson
Gävle Johan Kallin Stropp
Gävle SvenÅke Windahl
Gävle Hans Erik Eriksson
Göteborg Johanna Strand
Hisings Kärra Gunilla Lundgren
Huddinge Tomas Movin
Huskvarna Helena Sandahl
Hökerum Erika Andersson
Järfälla Pierre Almén
Jönköping Michaela Johansson
Kalmar Per Hammaräng Grip
Kil Ulf Mellerdal
Kolmården Karin Grundberg
Kungsbacka Bosse Melin
Kungsbacka Martin Wiklund
Ludvika Ragnhild Svens
Luleå Maj-Britt Jonsson
Lönsboda Per Arne Ewaldsson
Malung Lena Gustafsson
Mullsjö Richard Lundstedt
Mölnlycke Ingalill Mullins
Norrköping Magnus Johansson
Norrköping Jonas Borg
Nykvarn Katarina Borg
Nyköping Erik Hellsten
Olofstorp Amilia Björklund
Romakloster Anne-Marie Karlsson
Skeppshult Ann-Sofie Lönkvist
Stockholm Fredrik Setterqvist
Stockholm Louise Carlsson
Storvik Marjaana Daniels
Strängnäs Johan Wallin
Sundsvall Tobias Eliasson
Surte Hans Rullgård
Tullinge Maria Ehn
Tullinge Carolina Matthews
Täby Anders Hänström
Tällberg Anders Dalin
Umeå Börje Ljungberg
Uppsala Karin Hallin
Uppsala Henrik Wåhlström
Uppsala Christina Hjertson
Uppsala Cristian Larsson
Uppsala Åsa Blomster
Uttran Christina Olm Junegard
Vallentuna Peter Nordström
Åkersberga Tobias Andersson
Årsta Åsa Jonsson
Älmhult Lars Björck
Örebro Jakob Erisson
Örebro Hanna Green